kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Architektury IT

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Poznań

Młodszy Specjalista ds. Architektury IT
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: CTC/71/2022

Miejsce pracy: możliwość pracy na terenie całego kraju

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • wsparcie architektów w opracowywaniu koncepcji architektury rozwiązań IT oraz rekomendacji architektonicznych w obszarze infrastruktury IT (on-premises, chmurowych i/lub na styku obu rozwiązań) zgodnie z wymaganiami biznesu, Strategią IT i planem rozwoju architektury IT,
  • wsparcie eksperckie i opracowywanie studiów wykonalności dla inicjatyw i potrzeb biznesowych,
  • wsparcie merytoryczne od strony architektury rozwiązań w obszarze infrastruktury IT w projektach i inicjatywach IT,
  • formułowanie i przegląd stosowania standardów infrastrukturalnych,
  • nadzór na przestrzeganiem tzw. ładu architektonicznego - zapewnienie spójności istniejących i powstających rozwiązań IT (w tym weryfikacja zgłaszanych inicjatyw pod kątem spełniania zdefiniowanych wymagań i standardów) ze strategią rozwoju architektury systemów IT,
  • zapewnienie zgodności architektury rozwiązań technologicznych w obszarze infrastruktury IT z przyjętymi w organizacji standardami i pryncypiami architektonicznymi,
  • rekomendowanie i wyznaczanie kierunków dla obszaru infrastruktury IT,
  • tworzenie i dystrybucja wymaganej dokumentacji infrastruktury IT,
  • współpraca z innymi Architektami Domenowymi oraz z dostawcami zewnętrznymi.
Dołącz do nas, jeśli:
  • chcesz rozpocząć przygodę z architekturą, masz doświadczenie w obszarze infrastruktury IT i współpracy z architektami IT,
  • masz wykształcenie wyższe techniczne (IT i pokrewne),
  • masz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań IT oraz wyceny inicjatyw IT w obszarze infrastruktury IT,
  • masz doświadczenie we wsparciu architektów w tworzeniu architektury rozwiązań sieciowych,
  • masz doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi, wielowarstwowymi o skomplikowanej architekturze aplikacji i integracji,
  • masz wiedzę na temat dobrych praktyk z obszaru rozwoju i utrzymania systemów IT.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!