Etat Specjalista ds. Wewnętrznej Obsługi Zleceń i Przygotowania Produkcji

Firma: UDS Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7701291, z dnia 2022-11-02

UDS Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001, HACCP oraz FSC.

Specjalista ds. Wewnętrznej Obsługi Zleceń i Przygotowania Produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • Obsługę zleceń zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy;
  • Przygotowywanie kalkulacji;
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej;
  • Weryfikację plików poglądowych;
  • Dysponowanie stanem magazynowym surowców;
  • Koordynację przygotowania i wysyłki prototypów do produkcji.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej (możliwość pracy dla studentów poligrafii);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Gotowości do pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Umiejętności analitycznych, dokładności;
  • Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Zaangażowania oraz rzetelności.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-11-2022
Wyświetleń: 94