kandydatów

Etat Spawacz / Ślusarz

Firma: POZLIFT sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7687038, z dnia 2022-10-28

Firma Pozlift Sp. z o.o. jest wytwórcą spawanych konstrukcji, zajmujemy się również naprawą i regeneracją maszyn i urządzeń technicznych.

Spawacz / Ślusarz

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Przygotowanie konstrukcji do spawania
  • Wykonywanie połączeń szczepnych zgodnie z dokumentacją  konstrukcyjną
  • Spawanie konstrukcji
  • Montaż podzespołów

Wymagania

  • Umiejętność spawania MIG/MAG potwierdzona książeczką spawacza (certyfikaty nie są konieczne)
  • Podstawowa znajomość dokumentacji konstrukcyjnej
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę