kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA miejsce pracy: Poznań

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. są przedsiębiorstwem, które istnieje na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. Głównym celem działalności Spółki jest zaspakajanie potrzeb bezpieczeństwa i obronności państwa w zakresie produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji modernizacji i remontów oraz napraw wojskowych pojazdów gąsienicowych i kołowych.

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 15/2022
Zakres zadań podstawowych:
  • zabezpieczenie materiałowe procesów remontowo-produkcyjnych sprzętu wojskowego,
  • realizacja zgodnie z wewnętrzną procedurą procesów zakupowych części zamiennych i usług kooperacyjnych w tym sporządzanie zapytań ofertowych, zamówień,
  • opracowywanie projektów umów dla działu zakupów,
  • udział w procesie zawierania umów z dostawcami i podwykonawcami,
  • dokonywanie wyceny materiałów i usług do kalkulacji,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane inżynierskie lub licencjackie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • sumienność, skrupulatność, dokładność i rzetelność.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.