kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. serwisu

Firma: STRABAG PFS miejsce pracy: Poznań

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Asystent / Asystentka ds. serwisu
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • wsparcie działań biura - działu serwisu
  • ofertowanie, kalkulacje, kontakt z klientem
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
  • pomoc w rozliczaniu prac techników i firm zewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane w branży Facility Management (techniczne utrzymanie nieruchomości) lub innej technicznej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera i podstawowych programów (MS Office)
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w w międzynarodowej organizacji
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, szkolenia, Multisport
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.