kandydatów

Etat Kierowca samochodu ciężarowego

Firma: Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. miejsce pracy: Poznań

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.

wiodący producent stali - spółka należąca do CELSA Group prowadzi rekrutację do jednego z oddziałów złomowych na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Poznań
WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kategorii C+E,
  • uprawnienia do przewozu rzeczy,
  • gotowość do pracy 2 – zmianowej,
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia HDS
ZAKRES ZADAŃ:
  • wykonywanie przewozu złomu zgodnie z dyspozycją przełożonego
  • ładowanie oraz rozładowywanie złomu
  • wstępna ocena zgodności odbieranego złomu
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży
  • pracę od poniedziałku do piątku w promieniu 120 kilometrów od siedziby oddziału.
  • pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania (TQM) wspieraną przez nasze wartości
  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
  • nagroda „Hutnik”
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, zapomogi z okazji świąt)
  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne
Administratorem danych jest Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowiec Św. 27-400, Samsonowicza 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.