kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu i contentu

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. marketingu i contentu
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: TEB/42/2022

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Dział Marketingu poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii komunikacji i rozwoju dla marek z Grupy TEB Akademia.
  • Samodzielne tworzenie treści i materiałów promocyjnych (e-booki, webinary, podcasty, video, mailingi, infografiki, whitepapers i inne).
  • Realizacja i wdrażanie działań marketingowych w kanałach online i offline.
  • Współpraca i pozyskiwanie zewnętrznych ekspertów w celu dostarczenia atrakcyjnych treści.
  • Kreowanie treści w ramach automatycznych programów e-mail marketingowych.
  • Samodzielne prowadzenie wybranych projektów marketingowych.
  • Współpraca z grafikami i agencjami reklamowymi oraz zespołami wewnątrz organizacji.
  • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań (z wykorzystaniem Google Analytics, narzędzi do automatyzacji marketingu oraz Brand24).
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Otwartość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych w działaniach content marketingowych.
  • Doświadczenie w zakresie opracowywania treści marketingowych pod różne kanały komunikacji (www, e-booki, druk).
  • Umiejętność kreatywnego tworzenia tekstów, lekkości pióra i łatwości operowania słowem.
  • Doskonała znajomość zasad pisowni i ortografii.
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia kilku projektów jednocześnie.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziana znajomość j. rosyjskiego i/lub j. ukraińskiego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.
  • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Pracę hybrydową.
  • Dodatkowe dni wolne w roku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.