kandydatów

Etat Informatyk

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Informatyk
Miejsce pracy: Poznań

Wymagamy:
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Windows Server, Linux,
  • znajomość środowiska usługi Active Directory,
  • znajomość oprogramowania Microsoft SQL Server,
  • znajomość usług DHCP, DNS, VPN, NAT, VOIP, WIFI, APN, Firewall,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • tworzenie makr w obrębie pakietu Microsoft Office,
  • znajomość systemu Heidelberg Prinect,
  • znajomość systemu Symfonia ERP (Handel, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace)
  • doświadczenie w podłączaniu maszynowych stacji roboczych przez interfejs RJ45,
Główne obowiązki:
  • nadzór nad infrastrukturą sieciową firmy,
  • nadzór nad sprzętem komputerowym i sieciowym,
  • zarządzenie serwerami Windows Server, Linux,
  • usuwanie drobnych awarii i usterek w działaniu sprzętu komputerowego firmy,
  • bieżące zarządzanie bazami danych Microsoft SQL Server,
  • dbanie o bezpieczeństwo systemów, regularne backupy,
  • administracja usługą Active Directory, poczty elektronicznej oraz Microsoft Office 365,
  • administracja systemem kopii zapasowych i odzyskiwania danych Veeam,
  • administracja systemem oprogramowania antywirusowego,
  • administracja siecią (wszystkie warstwy modelu TCP/IP) i usługami takimi jak: DHCP, DNS, VPN, NAT, VOIP, WIFI, APN, Firewall,
  • administracja aplikacjami biznesowymi,
  • ewidencja konfiguracji i prowadzenie dokumentacji technicznej środowiska IT firmy,
  • helpdesk dla pracowników biurowych i produkcyjnych,
  • wydawanie i ewidencja sprzętu IT,
  • zarządzanie usługami monitorowania nVision,
  • nadzór nad domenami i hostingiem firmy.
Oferujemy:
  •  Stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  •  Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.