kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy kompleksowych rozwiązań z zakresu filtrowentylacji i odpylania, poszukujemy osób na stanowiska Techników Serwisu
Technik Serwisu
3 osoby - systemy odpylania
Poznań
Warunki pracy i zatrudnienia:

Miejsce pracy: woj. Wielkopolskie, woj. Łódzkie, woj. Mazowieckie (Wzdłuż autostrady A2).

Rodzaj Umowy: Umowa o pracę.

Charakter pracy: Praca mobilna, głównie w podległym regionie Polski centralno-zachodniej (Warszawa, Łódź, Poznań). Wyjazdy uzależnione od miejsca wystąpienia awarii lub instalacji nowych urządzeń - możliwe wyjazdy w inne regiony Polski.

Praca w weekendy: Brak, ewentualne sporadyczne wyjazdy awaryjne, za zgodą pracownika, płatne dodatkowo.

Samochód służbowy: Tak, przypisany do stanowiska (Ford Custom lub podobnej klasy).

Zakres obowiązków:
  • Wyjazdy w podległym regionie w celu serwisu i uruchamiania systemów instalacji odpylających.
  • Wykonywanie naprawy i przeglądów instalacji odpylających, układów sterowania, systemów elektrycznych.
  • Wykonywanie pomiarów instalacji odpylających.
  • Współpraca z podwykonawcami usług w zakresie naprawy instalacji odpylających oraz automatyki i elektryki.
  • Doradztwo dla Klientów w zakresie prawidłowej eksploatacji, w tym fachową pomoc w zakresie doboru parametrów pracy instalacji oraz urządzeń odpylających.
Wymagania:
  • Wykształcenia średniego-technicznego z zakresu automatyki, elektroniki, elektryki lub pokrewnych. Wykształcenie wyższe będzie stanowić atut.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
  • Umiejętności obsługi komputera.
  • Gotowość do pracy mobilnej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ryczałt za nadgodziny, wypłacany wraz z pensją miesięczną.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon, samochód serwisowy.
  • Nastawienie na długofalowy rozwój oraz szkolenia wdrażające z zakresu: uprawnień SEP G1 i G2 w pełny zakresie i uprawnień do obsługi podestów ruchomych.
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).