kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Księgowa / Księgowy

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie, do Działu Finansowo-Księgowego, poszukujemy kandydata na stanowisko

Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych.
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów.
  • Nadzór nad rozrachunkami z pracownikami i kontrahentami.
  • Prowadzenie ewidencji i naliczania amortyzacji środków trwałych.
  • Księgowanie operacji bankowych i kasowych.
  • Udział w zamykaniu okresów księgowych.
Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Skrupulatność i dokładność.
  • Mile widziana znajomość programu SAP (ERP).
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na zastępstwo do końca maja 2024 r.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Dodatkowe dni wolne (ok 7-8 w roku).
  • Możliwość pracy zdalnej w modelu pracy hybrydowej (2 lub 3 dni w biurze w tygodniu).
  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.