kandydatów

Etat Kucharz śniadaniowy

Firma: City Park Poznań miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7580604, z dnia 2022-09-28

Restauracja Cucina mieszcząca się w City Park Poznań poszukuje osoby na stanowisko

Kucharz śniadaniowy

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Jeśli jesteś uśmiechniętą, pracowitą i zaangażowaną osobą przyjdź do nas, poznaj nasz Zespół i zostań na dłużej!

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza
  • Dyspozycyjność
  • Profesjonalizm i zaangażowanie
  • Stawiamy na osobowość kandydatów a doświadczenia nauczysz się u Nas

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywanie nowego doświadczenia
  • Pełen etat
  • Umowa o pracę