kandydatów

Etat Inżynier Budowy - Stażysta

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Poznań

Inżynier Budowy - Stażysta
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
Opis stanowiska:
  • Kontrola jakości oraz terminowości i jakości wykonywanych robót;
  • Koordynacja wybranego odcinka prac budowlanych;
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP;
  • Sprawdzanie i sporządzanie obmiarów;
  • Kierowanie zapotrzebowań do Kierownika Budowy.
Wymagania:
Profil Kandydata/ki:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub konstrukcyjno - inżynierskim lub ostatni rok studiów inżynierskich;
  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie kubaturowym;
  • Znajomość programów: Auto CAD, pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Nasza propozycja:
  • Zatrudnienie w ramach umowy-zlecenie na okres 3-6 miesięcy;
  • Szansa na dalszy rozwój zawodowy w ramach Grupy ERBUD;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Praca w zgranym zespole.
  • Budowa na terenie Poznania (Winiary) lub Karpacza.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.