kandydatów

Etat Pracownik magazynu- Operator wózka widłowego

Firma: Bell Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kostrzyn

W związku z dynamicznym rozwojem firma Bell Polska Sp. z o.o. należąca do szwajcarskiej grupy Bell Food Group poszukuje do zakładu w Kostrzynie osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu- Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Kostrzyn
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień
  • Sortowanie i przygotowanie towarów do wydania
Oczekujemy:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i zaangażowania,
  • motywacji do podjęcia stałego zatrudnienia,
  • aktualnych badań sanepid.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy,
  • szkolenie w odniesieniu do stanowiska,
  • pakiet socjalny,
  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bell Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, przy ul. Mokrej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.