kandydatów

Etat Service Desk Expert with English

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Poznań

Service Desk Expert with English
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: 395

Twój zakres obowiązków:

  • Wspieranie konsultantów w codziennej pracy w kwestiach technicznych
  • ​​​​​​​Szkolenie zespołu konsultantów service desk'u
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientem
  • Prowadzenie szkoleń wdrażających i przypominających dla klientów
  • Przeglądanie zgłoszeń klientów, ocena ticketów
  • Wspieranie Team Leadera w zarządzaniu zespołem i monitorowaniu pracy
  • Tworzenie dokumentacji i raportów

Wymagania pracodawcy:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w Service Desk, Help Desk lub podobne
  • ​​​​​​​Doświadczenie w pracy z raportowaniem i analizą danych MOS (Managing Operations Systems)
  • Znajomość narzędzi i procesów Service Desk
  • Doświadczenie w pracy z systemami ticketowimi, np. SNOW
  • Dobra znajomość Windows 10 i Office 365 (w tym MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Komunikatywność

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • ​​​​​​​Pracę w trybie hybrydowym po okresie wdrożeniowy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (ścieżka techniczna lub managerska)
  • Liczne benefity: prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dostęp do kafeterii, kursy językowe, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, premie w ramach Referral Bonus czy Annual Bonus
  • Miejsce pracy: Poznań
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.