kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7561623, z dnia 2022-09-22

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Wdrażania Programu Regionalnego

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze

Główny specjalista
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 104/2022

wymiar etatu: 1 (umowa o pracę na czas określony do 31.12.2023 r. z możliwością przedłużenia)

wykształcenie: wyższe; preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria środowiska

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zadań związanych z kontrolą projektów objętych wsparciem z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (weryfikacja dokumentów w siedzibie Departamentu oraz na miejscu realizacji projektów)
  • dokumentowanie ustaleń z przeprowadzonych kontroli
  • sporządzanie informacji o stwierdzonych nieprawidłowościach w realizacji projektów
Wymagania niezbędne:
  • minimum 4-letni staż pracy
  • znajomość podstawowych zasad funkcjonowania administracji samorządowej
  • znajomość zagadnień dotyczących Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • gotowość do wykonywania pracy poza siedzibą pracodawcy (na terenie województwa wielkopolskiego)
Wymagania dodatkowe:
  • znajomość przepisów dotyczących realizacji inwestycji budowlanych
  • posiadanie uprawnień budowlanych
  • doświadczenie we wdrażaniu programów operacyjnych współfinansowanych ze środków UE
Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek klasy A przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Stanowisko związane z wyjazdami służbowymi na terenie województwa wielkopolskiego, pracą przy komputerze, wymagające skupienia i dokładności.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny.
Wymagane dokumenty:
  • CV zawierające wyłącznie niezbędne dla procesu rekrutacji informacje: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon lub adres e-mail do celów kontaktowych, przebieg doświadczenia zawodowego, posiadane kwalifikacje
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie
  • kopie świadectw pracy i/lub aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzające wymagany staż pracy
  • własnoręcznie podpisane przez kandydata oświadczenia:
    • „Posiadam pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystam  z pełni praw publicznych.” zgodnie z art. 6 ust.1 pkt.2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 roku poz.530).
    • „Nie byłem/am skazany/na prawomocnym wyrokiem sądu, za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe."
      zgodnie z art. 6 ust. 3 pkt. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 roku poz.530).
    • „Cieszę się nieposzlakowaną opinią"
      zgodnie z art. 6 ust. 3 pkt. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 roku poz.530).
    •  „Posiadam obywatelstwo polskie”
      zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 roku poz.530).
      Oświadczenia do druku – pobierz dokument
  • Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 roku poz.530) jest zobowiązany do złożenia kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.