kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Kierownika Szkoły Doktorskiej

Firma: Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk miejsce pracy: Poznań

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk ogłasza konkurs na stanowisko

Asystent / Asystentka Kierownika Szkoły Doktorskiej
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 06/2022/A

STANOWISKO: Asystent/Asystentka Kierownika Szkoły Doktorskiej

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 20 października 2022 r.

ADRES STRONY ICHB PAN: http://www.ibch.poznan.pl

Obowiązki:
  • obsługa administracyjna szkoły doktorskiej, personalizacja legitymacji, prowadzenie dokumentacji, prowadzenie korespondencji m.in. z koordynatorami dyscyplin, doktorantami oraz kandydatami na doktorantów (w języku polskim oraz angielskim);
  • obsługa zamówień w programie EXPERTIS;
  • prowadzenie rejestru szkoły doktorskiej w bazie POLON;
  • aktualizacja wiedzy w zakresie zmian przepisów i regulaminów dotyczących szkoły doktorskiej;
  • współpraca z instytutami współtworzącymi PSD IPAN oraz jednostkami wewnętrznymi ICHB PAN;
  • inne czynności biurowe i sekretarskie jak: obsługa komputera, skanera, drukarki, ksero, niszczarki do dokumentów, adresowanie listów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie ogólnokształcące;
  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność, kultura osobista;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki, rzetelność, terminowość i umiejętność szybkiego uczenia się;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w jednostce z sektora nauki i szkolnictwa wyższego.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej jednostce naukowej;
  • miejsce pracy w samym centrum Poznania ze świetnymi możliwościami dojazdu;
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji na dedykowanych szkoleniach;
  • szkolenia językowe w miejscu pracy;
  • świadczenia socjalne (dofinansowanie wczasów, karty Multisport);
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy, 50% etatu dostępne od zaraz (pierwsza umowa na okres próbny 3 m-ce);
  • stanowisko oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
Wymagane dokumenty:
  • Podanie do dyrektora ICHB PAN
  • Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać CV.