kandydatów

Etat Magazynier

Firma: VGL Solid Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepruszewo

VGL Solid Group to największy, polski operator logistyczny z 22-letnim doświadczeniem. Nasze doświadczenie bazuje na historii dwóch firm - Group funkcjonującej na rynku TSL od 2000r. oraz Logistics sięgającej 2004r. Z połączenia obu firm powstał największy, polski operator logistyczny, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji globalnej: morskiej, lotniczej, kolejowej, intermodalnej, uzupełnionej o usługi zarządzania łańcuchem dostaw oraz usługi agencji celnej; a także logistyki magazynowej i spedycji drogowej.

Magazynier
Miejsce pracy: Niepruszewo
Jeżeli jesteś osobą:
  • zaangażowaną i chętną do pracy w systemie zmianowym
  • skrupulatną, dokładną i punktualną
  • zaangażowaną we własny rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń
  • posiadającą uprawnienia bądź doświadczenie na wózkach widłowych - będzie to dodatkowym atut

Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!

Główne zadania:
  • kompletacja, przygotowanie zamówień do wydania
  • praca ze skanerem
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • magazynowanie towarów - oznaczanie
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • utrzymywanie porządku w magazynie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • pakiet świadczeń dodatkowych prawie w całości opłacany przez firmę (pakiet medyczny, karta multisport),
  • raz w tygodniu świeże owoce dla wszystkich pracowników,
  • posiłki dla pracowników codziennie za 1 zł,
  • miłą atmosferę w pracy.
  • wolne weekendy

Zdobycie praktyki i wiedzy dla chętnych, którzy nie posiadają uprawnień - zapewniamy szkolenie i egzamin UDT na wózki widłowe.