kandydatów

Etat Kasjer - Sprzedawca

Firma: Sklep ŻABKA miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7550442, z dnia 2022-09-20

Sklep ŻABKA

Sprzedaż / handel detaliczna sklep się mieści w Poznaniu ul.Bobrownicka 2 Szczepankowo  dojazd autobusem z ronda rataje trefa A 435, 432 ,431, ( 15 minut ) 154 FRANOWO .

Kasjer - Sprzedawca

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Poszukuje osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca :

  • obsługa klienta,
  • kasy fiskalnej ,
  • praca 2 zmianowa 6-14 ; 14-23 ,
  • 21 dni pracy grafik robiony pod pracownika .
  • z doświadczeniem

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • punktualność,
  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 3500-4500 netto,
  • za niedziele nie handlową 250-300 zł,
  • weryfikacje 80-200,
  • każdy dodatkowy dzień 130-150 zł.