kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Obornikach miejsce pracy: Oborniki

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Obornikach
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Inspektor
Miejsce pracy: Oborniki
Ogłoszenie o naborze Nr 106457

Warunki pracy

Praca w urzędzie oraz poza jego siedzibą podczas wyjazdów służbowych na terenie powiatu obornickiego.

Praca przy komputerze oraz przy urządzeniach elektronicznych. Siedziba urzędu mieści się na parterze w budynku Starostwa Powiatowego. Toalety są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Praca w terenie bez względu na warunki atmosferyczne. Prowadzenie samochodu służbowego.

Oświadczenia podpisz odręcznie i wstaw datę ich sporządzenia.

Kompletna aplikacja to taka, która zawiera wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.

Zakres zadań

  • Wykonywanie czynności inspekcyjno- kontrolnych,
  • Rozpatrywanie odwołań, zażaleń oraz skarg i wniosków, a także przygotowywanie projektów decyzji i postanowień w zakresie prowadzonych spraw przez Inspektorat,
  • Udzielanie wyjasnień dotyczących stosowania przepisów prawnych z zakresu działania Inspektoratu,
  • Opracowywanie protokołów z przeprowadzonych kontroli oraz wniosków i zaleceń pokontrolnych,
  • Wykonywanie innych zadań wynikajacych z zakresu działania Inspektoratu,
  • Przeprowadzenie czynności związanych z legalizacją oraz postępowań naprawczych,
  • Przeprowadzenie czynnosci związanych z zakończeniem budowy,
  • Realizacja zadań zleconych przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego,
  • Przeprowadzanie postępowań w sprawie stanu technicznego użytkowanych obiektów budowlanych,
  • Obsługa interesantów,
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie średnie branżowe lub średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność obsługi urzadzeń biurowych
  • Komunikatywność
  • Systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność selekcjonowania informacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie w zakresie problematyki prawa budowlanego