kandydatów

Etat Mobilny Rekruter

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Mobilny Rekruter
Miejsce pracy: Poznań
Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie w bezpośrednim poszukiwaniu kandydatów
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • samodzielność oraz zaangażowanie
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • elastyczne godziny pracy - sam decydujesz o rytmie swojego dnia
  • samochód i niezbędne narzędzia do realizacji zadań
Twoje zadania:
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska lekarskie (spotkania/wizyty bezpośrednie)
  • rozmowy z kandydatami
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych oraz wstępna weryfikacja warunków
  • ścisła współpraca Kierownikami Centrów Medicover

Pozostałe oferty pracy w firmie Medicover Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2022
Wyświetleń: 111