kandydatów

Etat Mechanik samochodów ciężarowych

Firma: Ekos Poznań Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Zatrudnimy mechanika samochodów ciężarowych.

Mechanik samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Naprawa samochodów ciężarowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych i asenizacyjnych.
  • Pozytywne podejście do ludzi i pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Otwartość na zdobywanie nowych informacji.
  • Prawo jazdy.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Podstawową opiekę medyczną,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie karta multisport.
  • Przeszkolenie na stanowisku pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."