kandydatów

Etat Psycholog / Pedagog

Firma: Samodzielne Koło Terenowe nr 185 STO miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7519548, z dnia 2022-09-12

Szkoła Społeczna z 30 letnim doświadczeniem w edukacji niepublicznej.

Psycholog / Pedagog

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO zatrudni psychologa/pedagoga
Pracujemy z uczniami indywidualnie i w małych grupach, staramy się dostosowywać wymagania do
możliwości uczniów, zapewniamy wieloaspektowe wsparcie dla dziecka i rodzica, mamy też w szkole
uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Potrzeby emocjonalne naszych uczniów są dla nas
bardzo ważne, dlatego chcemy powiększyć nasz zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, wyższe
  • przygotowanie pedagogiczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i pasja
  • mile widziane doświadczenie pracy w szkole
  • dodatkowym atutem będą kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych (terapia pedagogiczna)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie wyższe niż w szkolnictwie publicznym
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta multisport
  • praca w młodym, energicznym zespole