kandydatów

Etat Detektyw sklepowy - Pracownik Ochrony

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Detektyw sklepowy - Pracownik Ochrony
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: POZ/540

Zakres zadań:

  • Ochrona mienia przed kradzieżą
  • Obserwacja osób wchodzących do sklepu
  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu i zgłaszanie kierownikowi
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy