kandydatów

Etat Mechanik stacjonarny wózków widłowych

Firma: TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kostrzyn

Toyota Material Handling poszukuje osób na stanowisko:

Mechanik stacjonarny wózków widłowych
Miejsce wykonywania pracy: Kostrzyn
Zadania:
  • Naprawa i konserwacja wózków widłowych
  • Montaż podzespołów wózków widłowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Szkolenia techniczne z wózków widłowych, w tym uprawnienia operatorskie i konserwatorskie na wózki widłowe, elektryczne i gazowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Multikafeterię My Benefit ( w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Dofinansowanie urlopu
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Porady prawne
  • Premia za staż pracy
  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
  • Punktualność
  • Samodzielność, samodyscyplina
  • Umiejętność pracy zespołowej
Mile widziane:
  • Uprawnienia operatorskie na obsługę wózków widłowych
  • Uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego w kategorii wózki jezdniowe

Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.