kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: HR Support miejsce pracy: Poznań

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej na rynku blisko 30 lat, zajmującej się przede wszystkim produkcją okien PVC, jak również oferującą wachlarz produktów t.j. rolety, moskitiery czy żaluzje fasadowe poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Poznań
OBOWIĄZKI:
  • bieżąca mailowa i telefoniczna obsługa aktualnych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
  • pozyskiwanie oraz obsługa nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji oraz tworzenie i weryfikacja ofert współpracy
  • prezentacja produktów firmy potencjalnym klientom
  • doradztwo i wsparcie techniczne dla partnerów handlowych współpracujących z firmą
  • bieżąca obsługa klientów oraz koordynacja ich zleceń
WYMAGANIA:
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • łatwość nawiązywania, budowania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • kreatywność i zdecydowanie w działaniu
  • asertywność oraz wysoka kultura osobista
  • zdolności organizacyjne
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami podczas wizyt handlowych
  • doświadczenie handlowe w sektorze B2B
  • znajomość branży stolarskiej otworowej lub pokrewne będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługa programów pocztowych (Outlook, Thunderbird, itp.)
  • prawo jazdy kat. B (min. 3lata)
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub możliwa umowa o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia
  • profesjonalny system szkoleń wstępnych, stałą opiekę i wsparcie przełożonego
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
  • wysoka kultura organizacyjna, przyjazna atmosfera
  • prywatna opieka medyczna