kandydatów

Etat Płatne Praktyki w Dziale Kadr

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Poznań

Pocztowa Akademia Kariery to trzymiesięczny program płatnych praktyk.
Obecnie rekrutujemy na praktyki w okresie październik-grudzień.

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, lubisz pracować samodzielnie i podejmować nowe wyzwania, chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca u największego pracodawcy w Polsce i odkryć swoje największe talenty, aplikuj już dziś!

Płatne Praktyki w Dziale Kadr

Rodzaj zatrudnienia: umowa o praktykę absolwencką w okresie październik-grudzień br.

Twoje zadania:
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym,
  • sporządzanie i uzupełnianie dokumentacji pracowniczej oraz przygotowywanie danych do raportów,
  • archiwizacja dokumentacji kadrowej,
  • wsparcie działu kadr w codziennych pracach.
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś studentem/studentką ostatnich lat studiów (3 roku studiów licencjackich, 4-5 roku studiów magisterskich) lub absolwentem/absolwentką do 30 roku życia,
  • jesteś dyspozycyjny/a, możesz zacząć praktykę od października,
  • masz umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne, szybko się uczysz, a także chętnie wychodzisz z inicjatywą,
  • łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i potrafisz budować z nimi pozytywne relacje,
  • jesteś osobą dokładną, systematyczną i potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
  • bardzo dobrze znasz MS Office,
  • znasz podstawy prawa pracy - mile widziane.
U nas zyskasz:
  • wynagrodzenie za swoją pracę,
  • codzienne wsparcie dedykowanego opiekuna,
  • możliwość zdobycia doświadczenia u największego pracodawcy w kraju,
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk wraz z oceną Twoich kompetencji,
  • możliwość dalszego rozwoju w Poczcie Polskiej dla najlepszych praktykantów.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!