kandydatów

Etat Listonosz paczkowy

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Poznań

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Listonosz paczkowy
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Twoje zadania:
  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych (praca związana z dźwiganiem),
  • bezpośrednia obsługa klientów,
  • rozliczanie się z przesyłek, gotówki wg określonych procedur,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.
Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • możesz wykorzystać prywatny samochód do celów służbowych,
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś osobą aktywną, dokładną i sumienną,
  • jesteś samodzielny/a i potrafisz zorganizować własną pracę.
W zamian oferujemy:
  • stawkę 5,00 zł brutto za doręczoną paczkę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !