kandydatów

Etat Team Leader with German

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Poznań

Team Leader with German
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: 393

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienne zarządzanie i monitorowanie działań zespołu Service Desk
  • Rozwiązywanie zgłoszeń w czasie rzeczywistym
  • Praca w systemie ticketowym SNOW
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania procesów Service Desk dla dedykowanego klienta
  • Współpraca z klientem zagranicznym
  • Dbanie o odpowiednią motywację i zaangażowanie członków zespołu
  • Stworzenie stymulującego środowiska zespołowego, opartego na wzajemnej komunikacji

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku Team Leadera, Koordynatora zespołu, Supervisora lub analogiczne
  • Doświadczenie zdobyte w międzynarodowym środowisku związanym z Obsługą Klienta, Service Desk lub Help Desk
  • Zdolność do podejmowania kluczowych decyzji, niezbędnych do sprawnego działania zespołu
  • Znajomość metryk wydajnościowych (performance metrics)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Komunikatywność

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w znaczącej, międzynarodowej firmie z branży IT
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę na terenie województwa wielkopolskiego
  • Płatne szkolenie wdrożeniowe
  • Liczne benefity: prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dostęp do kafeterii, kursy językowe, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, premie w ramach Referral Bonus czy Annual Bonus
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.