kandydatów

Etat Specjalista ds. Planowania i Optymalizacji Sieci

Firma: PLAY miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. Planowania i Optymalizacji Sieci
Miejsce pracy: Poznań
Twoje zadania:
  • Planowanie sieci radiokomunikacyjnej na powierzonym obszarze
  • Optymalizacja sieci radiowej
  • Kontrola jakości pracy sieci oraz świadczonych usług, monitorowanie KPI, rozwiązywanie problemów
  • Praca w terenie (wizyty techniczne, rozpoznanie i weryfikacja potencjalnych lokalizacji stacji bazowych, testy funkcjonowania sieci)
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz wiedzę z zakresu działania sieci radiokomunikacyjnej GSM, UMTS, LTE
  • Doświadczenie w planowaniu sieci radiowej UMTS/GSM/LTE oraz znajomość specjalistycznych narzędzi wspierających planowanie, monitorowanie i optymalizację sieci będzie mile widziane.
  • Masz zdolności do analitycznego myślenia, analiza statystyk nie stanowi dla Ciebie problemu (zainteresowanie tematyką baz danych oraz znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Chcesz doskonalić i pogłębiać swoją wiedze oraz kompetencje
  • Szukasz rozwiązań pracując samodzielnie jak i zespołowo
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B
  • Jesteś absolwentem telekomunikacji, informatyki lub pokrewnego kierunku
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny