kandydatów

Etat Elektromechanik Serwisant

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7426776, z dnia 2022-08-23

Klient portalu Praca.pl

Elektromechanik Serwisant

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac związanych z instalacją wyposażenia dodatkowego na wózkach widłowych oraz instalacją maszyn stacjonarnych,
  • wykonywanie napraw oraz przeglądów osprzętu do wózków widłowych oraz maszyn w zakresie elektryki, hydrauliki i mechaniki,
  • diagnostyka oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz konserwacyjnych maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne - kierunki: mechanika, elektromechanika, elektryka lub automatyka,
  • doświadczenie zawodowe min 2 lata,
  • doświadczenie w działach utrzymania ruchu lub działach technicznych,
  • uprawnienia elektryczne SEP w zakresie eksploatacji i konserwacji maszyn oraz urządzeń do 1kV,
  • Uprawnienia SEP kat. E, dodatkowym atutem będzie kategoria D,
  • znajomość zagadnień związanych z pneumatyką oraz hydrauliką siłową,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • praktyczna znajomość budowy maszyn,
  • uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe,
  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku,
  • komfortowe warunki pracy,
  • szczegóły zalet pracy w naszej firmie omówimy na rozmowie z wybranymi kandydatami.