kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Administracji

Firma: Marathon International miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Młodszy Specjalista ds. Administracji
Miejsce pracy: Kostrzyn
Zadania:
  • rejestracja zleceń transportowych
  • kontrola klientów w kartotekach
  • kontrola zleceń transportowych
  • bieżąca komunikacja z innymi działami
Wymagania:
  • status studenta
  • osoba poniżej 26 roku życia
  • znajomość j. angielskiego
  • znajomość pakietu Office
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja stanowiska pracy, samodzielność

Bardzo chętnie przyjmiemy osobę bez doświadczenia, którą przeszkolimy.

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę zlecenie
  • samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko
  • pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole
  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi
  • przyjazną atmosferę
BENEFITY:
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • karta MultiSport.