kandydatów

Etat Technik Obiektu

Firma: GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. miejsce pracy: Poznań

General Property Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się zarządzaniem
i techniczną obsługą nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów biurowych, handlowych i magazynowych. Otrzymaliśmy nagrodę Gazele Biznesu za rok 2014 i 2015 dla najdynamiczniej rozwijających się firm oraz Diamenty Forbesa 2016. Zostaliśmy również laureatem Eurobuild  Awards 2016 uzyskując tytuł Firmy Roku z Sektora Facility Management w Polsce.

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych weź udział

w rekrutacji do General Property Sp. z o.o. na stanowisko:

Technik Obiektu
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
  • Dbania o stan techniczny budynków i ich otoczenia (parkingi, chodniki, ogrodzenia, mała architektura itp.)
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej i armaturze sanitarnej.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania.
  • Wykonywanie prac rzemieślniczych w tym: drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie / doświadczenie techniczne
  • Uprawnienia SEP: GR1/ GR2/ GR3 – E (mile widziane D)
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji wykonywania prac o charakterze technicznym
  • Prawo jazdy kat. B

My zaoferujemy Tobie:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności
  • Możliwość zdobycia uprawnień grupy SEP
  • Możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych
  • Pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe
  • Niezbędne narzędzia pracy