kandydatów

Etat Magazynier

Firma: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7351656, z dnia 2022-08-04

5-cio gwiazdkowy City Park Hotel & Residence w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Mile widziane doświadczenie, jednak zapraszamy również osoby bez doświadczenia ale z przyjaznym podejściem do ludzi oraz z chęcią do nauki.

Magazynier

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i kontrola dostaw,
  • wydawanie towarów z magazynu,
  • zaopatrywanie punktów sprzedaży na terenie obiektu,
  • prace porządkowe na magazynie,
  • obsługa dokumentów magazynowych.

Wymagania

  • znajomość organizacji pracy magazynu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie, po 3 miesiącach umowa o pracę,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju ścieżki kariery,
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.