kandydatów

Etat Kierownik sklepu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Opalenica

Ogłoszenie numer: 7340994, z dnia 2022-08-02

Klient portalu Praca.pl

Kierownik sklepu

Miejsce pracy: Opalenica

Opis stanowiska

  • Zadbasz o profesjonalny wizerunek naszych salonów- w Twojej gestii będzie leżało dbanie o to, by podległa placówka w pełni spełniania standardy naszej sieci

  • Do Twoich obowiązków będzie należało dbanie o poprawność dokumentacji księgowej

  • Zajmiesz się analizą wyników osiąganych przez sklep oraz podejmowaniem skutecznych działań w celu ich poprawy

  • Twoją rolą będzie zarządzanie podległym zespołem

Wymagania

  • Ważna jest dla nas Twoja motywacja do nauki i rozwoju. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy i liczymy również na Twoją inicjatywę w poszerzaniu swojej wiedzy o oferowanych produktach

  • Oczekujemy samodzielności i dobrej organizacji. W końcu doskonale wiesz, że to od Ciebie zależy efektywność Twojej pracy!

  • Mile widziane jest doświadczenie na stanowisku kierownika lub jego zastępcy, chociaż nie jest to warunek konieczny

Oferujemy

Nagroda dla zatrudnionego !

Warto zostać z nami na dłużej, a mamy ku temu naprawdę mocne argumenty!

  • Udział w cyklicznych imprezach branżowych.

  • Regularne szkolenia i rozwój wiedzy produktowej

  • Szkolenia zagraniczne dla mistrzów sprzedaży z każdego sklepu,

  • Ciągłe podnoszenie umiejętności i kompetencji sprzedażowych poprzez szkolenia wewnętrzne i dostęp do platformy edukacyjnej – wiedza zawsze pod ręką !