kandydatów

Etat Dyspozytor Międzynarodowy

Firma: Marathon International miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Dyspozytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Kostrzyn
Zakres obowiązków:
  • organizowanie i planowanie transportu głównie na terenie Europy Zachodniej (własna flota),
  • pozyskiwanie zleceń transportowych w transporcie międzynarodowym FTL,
  • negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu,
  • efektywne planowanie floty przy użyciu dostępnych narzędzi,
  • dbanie o jakość i terminowość dostaw,
  • utrzymanie bieżącego kontaktu z kierowcami,
  • ścisła współpraca z Działem Handlowym w celu obsługi zleceniodawców,
  • regularne raportowanie wyników pracy.
Wymagania:
  • min. półroczne doświadczenie w zakresie planowania i kontroli zleceń transportowych,
  • własna inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja stanowiska pracy, samodzielność, rzetelność,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (znajomość innych języków mile widziana),
  • znajomości systemów TMS/TRIMBLE/TRANSPOREON, będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę lub współpracę na zasadach B2B,
  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko,
  • pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole,
  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi,
  • szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • przyjazną atmosferę.
BENEFITY:
  • prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne,
  • karta MultiSport.