kandydatów

Etat Nauczyciel fizyki

Firma: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7352748, z dnia 2022-08-01

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4

Zespół Szkól: Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4

i Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO

Szkoła Społeczna z 30 letnim doświadczeniem w edukacji niepublicznej.

Nauczyciel fizyki

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Nowopowstałe Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4, w związku z otwarciem kolejnych oddziałów zatrudni nauczyciela fizyki, również do rozszerzeń.Praca z uczniami w małych grupach, autonomia w prowadzeniu zajęć, możliwość rozwijania zainteresowań uczniów, a także szansa na własny rozwój w młodym, zaangażowanym zespole.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, wyższe
  • przygotowanie pedagogiczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i pasja
  • mile widziany język angielski na poziomie B2

Oferujemy

  • umowę o pracę na etat i więcej
  • wynagrodzenie wyższe niż w szkolnictwie publicznym
  • dodatek za możliwość nauki w języku angielskim
  • szkolenia w UE
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta multisport
  • praca w młodym, energicznym zespole