kandydatów

Etat Zastępca Kierownika Gastronomii / F&B Supervisor

Firma: HOTEL REMES miejsce pracy: Opalenica

Hotel Remes Sport & SPA poszukuje Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Zastępca Kierownika Gastronomii / F&B Supervisor
Miejsce pracy: Opalenica

Zakres obowiązków
  • Pełnienie obowiązków kierownika zmiany podczas nieobecności Kierownika działu.
  • Organizacja pracy i zarządzanie wszystkimi sektorami gastronomii hotelowej.
  • Nadzorowanie i koordynacja zespołu gastronomii gwarantując spójność i jakość oferty gastronomicznej.
  • Szkolenie i rozwój personelu F&B w obszarach takich jak profesjonalna obsługa gości oraz bezpieczeństwo żywności (HACCP).
  • Motywacja oraz efektywna organizacja czasu pracy podległego zespołu pracowników.
  • Przygotowanie grafików i podział pracy.
  • Ścisła współpraca z F&B Managerem i Szefem Kuchni.
  • Nadzór nad gospodarką magazynową oraz przyjmowanie dostaw.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnętrznych.
  • Udział w inwentaryzacji miesięcznej.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wyższym- preferowane 3* i 4* hotele.
  • Elastyczność i pozytywne nastawienie.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Innowacyjne podejście do obsługi.
  • Umiejętność kompleksowego spojrzenia na biznes i świadomość zależności przychodowo-kosztowych.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym i wyznaczania priorytetów.
  • Biegła obsługa komputera.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej.
  • Wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie.
  • Zamiłowanie do hotelarstwa i gastronomii.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Elastyczny czas pracy- praca zmianowa.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w 4* hotelu.
  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki.