kandydatów

Etat Zastępca Kierownika Bankietów / Banquet Supervisor

Firma: HOTEL REMES miejsce pracy: Opalenica

Hotel Remes Sport & SPA poszukuje Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Zastępca Kierownika Bankietów / Banquet Supervisor
Miejsce pracy: Opalenica

Zakres obowiązków
  • Profesjonalna obsługa bankietów oraz imprez okolicznościowych zgodnie ze standardem hotelu w zakresie serwisu kelnerskiego.
  • Zarządzanie podległym zespołem kelnerów na swojej zmianie.
  • Budowanie bardzo dobrych relacji z gośćmi.
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i kuchnią.
  • Dbanie o najwyższą jakość serwisu konferencyjnego i okolicznościowego.
  • Raportowanie konferencji, bankietów i imprez okolicznościowych.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnętrznych.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej (Restauracja, Catering, Dział Bankietów).

  • Znajomość zasad z zakresu profesjonalnej obsługi kelnerskiej.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.

  • Zdolność do pracy wielozadaniowej.

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu i prowadzenia swobodnej rozmowy z gościem.

  • Zdolność do utrzymania wysokiego poziomu usług pod presją czasu.

  • Wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

  • Zamiłowanie do hotelarstwa i gastronomii.

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dla chętnych umowę zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w 4* hotelu.
  • Dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Elastyczny czas pracy- praca zmianowa.
  • Wsparcie F&B Managera.