kandydatów

Etat Szef Kuchni

Firma: HOTEL REMES miejsce pracy: Opalenica

Hotel Remes Sport & SPA poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Szef Kuchni
Miejsce pracy: Opalenica

Zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy działu kuchni, w tym zarządzanie ,szkolenie i motywowanie pracowników
  • Współtworzenie ofert gastronomicznych, planowanie kart menu i menu dla grup konferencyjnych sportowych i imprez okolicznościowych.
  • Planowanie, organizacja ,rozliczanie czasu pracy podległego personelu
  • Kontrola stanów magazynowych, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową
  • Odpowiedzialność za food cost na kuchni i kontrola kosztów pracowniczych
  • Obsługa klienta zgodnie z wysokim standardem
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Współpraca z innymi działami w Hotelu

Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku Szefa kuchni min. 4 lata
  • Umiejętność kalkulacji i tworzenie receptur
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Wiedza z zakresu HACCP
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Elastyczność i pozytywne nastawienie
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę , kontrakt b2b
  • Auto służbowe, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego