kandydatów

Etat Doradca Serwisowy

Firma: Marathon Truck Service miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Doradca Serwisowy
Miejsce pracy: Kostrzyn
Zakres obowiązków:
  • planowanie pracy warsztatu serwisu Marathon Truck Service
  • otwieranie, zamykanie oraz rozliczanie warsztatowych zleceń serwisowych
  • wydawanie zleceń na myjnię Marathon Truck Service
  • gospodarka częściami zamiennymi (zamawianie, zwroty, reklamacje, etc.)
  • weryfikacja raportów godzinowych z prac warsztatu oraz myjni
  • współpraca operacyjna z Mistrzem Serwisu w zakresie planowania, realizacji i rozliczania prac serwisowych
  • poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z podmiotami zewnętrznymi
  • optymalizacja kosztów obsług i napraw pojazdów
  • nadzór nad terminową utylizacją odpadów serwisowych

Praca dwuzmianowa poniedziałek-piątek:

  • 06:00-14:00
  • 12:00-20:00

Oraz co druga sobota 07:00-15:00.

Wymagania:
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z serwisem pojazdów użytkowych
  • wiedza z zakresu budowy pojazdów użytkowych i ciężarowych
  • praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • znajomość obsługi platformy JBR-Rogowiec oraz specyfiki branży transportowej będą dodatkowymi atutami
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę lub współpracę na zasadach B2B
  • samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko
  • pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole
  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi
  • przyjazną atmosferę
BENEFITY:
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • karta MultiSport