kandydatów

Etat Specjalista ds Kadr i Płac

Firma: Gepa Logistics Sp. z o.o. Sp. K. miejsce pracy: Kórnik

Ogłoszenie numer: 7255815, z dnia 2022-07-08

Gepa Logistics Sp. z o.o. Sp. K.

Gepa Logistics to niezależna polska firma spedycyjna świadcząca ekspresowe usługi transportowe. Oferujemy kompleksowe usługi importowe i eksportowe w międzynarodowym transporcie drogowym, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań różnorodnej grupy klientów.

Specjalista ds Kadr i Płac

Miejsce pracy: Kórnik

Opis stanowiska

  • samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa
  • naliczanie wynagrodzeń i weryfikacja list płac
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: umowy o pracę i aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)
  • sporządzanie deklaracji, formularzy i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PFRON oraz instytucji zewnętrznych
  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowniczych
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach kadrowo-płacowych
  • udzielanie informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz zaświadczeń

Wymagania

  • ukończone kierunkowe studia z zakresu: prawa pracy / finansów / rachunkowości
  • posiadanie minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowisku kadrowej/go w firmie spedycyjno-transportowej
  • bardzo dobra znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • umiejętność proaktywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność myślenia analitycznego, dociekliwość, dokładność, samodzielność
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwości rozwoju
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie rodzinnej z długimi tradycjami.