kandydatów

Etat Elektryk - Monter Szaf Sterowniczych

Firma: Proeko Zarządzamy Energią Sp z o.o. Sp. K. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7243173, z dnia 2022-07-06

PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, automatyki przemysłowej i budynkowej oraz pionierskich rozwiązań teleinformatycznych. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk - Monter Szaf Sterowniczych

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie szaf sterowniczych i instalacji elektrycznych z zakresu HVAC oraz inteligentnych instalacji budynkowych.

Zadania

  • montaż mechaniczny oraz elektryczny szaf sterowniczych;
  • kontrola działania wykonanych szaf i rozdzielnic;
  • kablowanie obiektów w zakresie zasilania oraz sterowania;
  • pomoc przy uruchomieniach układów sterowania.

Wymagania

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia – premie uznaniowe + bonusy premiowe;
  • dużą samodzielność;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • wyjazdy integracyjne.