Etat Stażysta / praktykant w dziale prawnym (z możliwością stałej współpracy)

Firma: WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. miejsce pracy: Poznań

Stażysta / praktykant w dziale prawnym (z możliwością stałej współpracy)
Miejsce pracy: Poznań

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie pism procesowych i innych dokumentów
  • analiza aktów prawnych
  • sporządzanie i opiniowanie umów w procesie inwestycyjnym oraz innych umów, regulaminów etc.
  • bieżące konsultacje prawne z pracownikami Spółki w zakresie prowadzonych inwestycji
  • wsparcie innych członków zespołu, w związku z realizowanymi projektami
Nasze wymagania:
  • status studenta na 3, 4 lub 5 roku prawa
  • dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość prawa cywilnego, budowlanego i zamówień publicznych
To oferujemy:
  • umowa/zlecenie
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy,
  • pakiet socjalny,
  • imprezy firmowe
  • możliwość objęcia patronatem