kandydatów

Etat Asystent ds. Handlowo – Technicznych

Firma: Tubes International Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grupa Kapitałowa Tubes należy do jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży węży i złączy przemysłowych. Grupę Kapitałową Tubes stanowi wiele oddzielnych kapitałowo firm zlokalizowanych na terenie Polski oraz za granicą. Działalność operacyjna Grupy ma charakter międzynarodowy a podmiotem dominującym w strukturze jest Tubes International Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Jedną ze spółek grupy jest Tubes Engineering którą tworzy zespół specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z instalacjami przemysłowymi z takich branż jak np. przemysł paliwowy, chemiczny, gazowy, energetyczny, metalurgiczny, wydobywczy. Doświadczenie to budowane było przy wieloletniej współpracy z Klientami w strukturze Tubes International. Jesteśmy firmą o profilu projektowo-wykonawczym w zakresie infrastruktury przemysłowej.

Specjalizujemy się w projektowaniu,  produkcji i modernizacji infrastruktury urządzeń przeładunkowych w tym urządzeń napełniająco – opróżniających, zbudowanych na bazie przewodów elastycznych lub ramion nalewczych. Dostarczamy i montujemy armaturę, pompy, rurociągi, zbiorniki, podesty obsługowe, układy automatyki, SKIDY itp.

Jeżeli szukasz szansy dynamicznego rozwoju zawodowego, nowych wyzwań, stabilniej pracy i wynagrodzenia adekwatnego do swoich umiejętności ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA APLIKACJI

Aktualnie w Tubes Engineering poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Asystent ds. Handlowo – Technicznych
Miejsce pracy:Poznań
Oczekiwania od kandydatów:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość podstaw konstrukcji urządzeń ciśnieniowych, maszyn oraz instalacji przemysłowych;
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów technologicznych (P&ID) i innej dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka komunikatywność, sumienność, pracowitość, zaangażowanie, dokładność;
  • umiejętność pracy z klientem;
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość systemów ERP (np. IFS);
Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia);
  • rozpatrywanie zapytań od klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych i technicznych;
  • udział w wizjach lokalnych i naradach na terenie zakładów przemysłowych;
  • współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi;
  • nadzór nad realizacją zamówień od klientów;
  • opracowywanie dokumentacji technicznych urządzeń ciśnieniowych;
  • współpraca z jednostkami dozoru technicznego (TDT,UDT,WDT);
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie należącej do Grupy Tubes o ugruntowanej pozycji międzynarodowej;
  • pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole zorientowanym na współpracę;
  • możliwość poznania zaawansowanych technologii stosowanych w systemach przeładunkowych (transfer mediów);
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane z wynikami i jakością pracy;
  • pakiety medyczne przy umowie na czas nieokreślony;
  • dofinansowanie do pakietów sportowych po trzech miesiącach od zatrudnienia;
  • elastyczne godziny pracy.
W celach przeprowadzenia naboru prosimy kandydatów o umieszczenie na CV zgody o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzania danych, zgodnie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04 maja 2016r.)."