kandydatów

Etat Asystent szlifierni okularowej

Firma: Jai Kudo Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się filią brytyjskiej firmy JAI KUDO działającej w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych.

Asystent szlifierni okularowej

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Czyszczenie soczewek okularowych,
  • Kontrola soczewek pod kątem przejrzystości i jakości.
Wymagania:
  • Dobra organizacja miejsca pracy,
  • Dokładność,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca zmianowa: 6-14,14-22)
  • Poznanie nowej, ciekawej branży,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Pakiet benefitów.
Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest JAI KUDO Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul Chodzieska 15. Ponadto informujemy, że:
· Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
· Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Jai Kudo w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. HR oraz na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
· Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
· Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
· Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JAI KUDO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul. Chodzieskiej 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.