kandydatów

Etat Specjalista ds. Projektów Budowy Sieci

Firma: PLAY miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. Projektów Budowy Sieci
Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie budowy stacji bazowych telefonii komórkowej
  • Kompletowanie i przekazywanie dokumentacji inwestycyjnej, ścisły kontakt z klientem zewnętrznym mający na celu budowanie i utrzymanie poprawnych relacji biznesowych. Koordynacja rozliczeń z klientem zewnętrznym
  • Odbiór i ocena dokumentacji stacji bazowych w szczególności pod względem ich kompletności i spójności, koordynacja i nadzór nad procesem inwestycyjnym
  • Realizacja obowiązków inwestora w zakresie uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz zarządzanie procesem obiegu dokumentacji technicznej w biurze inwestora

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Uzyskałeś/łaś wykształcenie wyższe techniczne
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Masz ugruntowaną wiedzę dotyczącą systemów telekomunikacyjnych
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, potrafiącą wyznaczać priorytety w codziennej pracy
Zobacz jak wygląda praca w Play:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny