kandydatów

Etat Technolog procesu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu miejsce pracy: Sękowo

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Technolog procesu
Miejsce pracy: Sękowo
Numer: StPr/22/0392
OBOWIĄZKI:

Nadzór nad dokumentacją technologiczną, tworzenie instrukcji technicznych, procedur pracy; Wykonywanie projektów technologicznych dla maszyn i procesów w celu zwiększenia efektywności produkcyjnej urządzeń; Testowanie i wdrażanie narzędzi- usprawnienia poprawiające ergonomię pracy; Nadzór nad pracami podwykonawców w podległym obszarze; Identyfikacja, analiza, wykorzenianie i zapobieganie występowaniu strat; Poprawa jakości produkcji- analiza reklamacji od klientów wew/zew; Tworzenie dokumentów i nadzór nad dokumentacją; Analiza awarii- prowadzenie statystyk najczęściej psujących się elementów urządzeń; Analiza i optymalizacja procesów i systemów ( zweryfikowanie czasów cykli, przezbrojeń, wydajności urządzeń).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: gruziński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Sękowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 960 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu