kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • analiza stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa higieny pracy,
  • inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy,
  • prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z obszaru BHP,
  • dbanie o rozwój kultury i popularyzację bezpieczeństwa w firmie,
  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy,
  • aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy,
  • nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników przepisów BHP i innych procedur firmy,
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji, wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami państwowym.
Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów i doświadczenie z obszaru BHP,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i proponowania własnych rozwiązań oraz dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na takim stanowisku w firmie produkcyjnej.
Oferujemy:
  • stałą prace w firmie od 25 lat na rynku,
  • umowę o pracę (ok. 1/3 etatu),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę.