kandydatów

Etat Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych HVAC

Firma: Proeko Zarządzamy Energią Sp z o.o. Sp. K. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7172031, z dnia 2022-06-21

PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, analiz i koncepcji z zakresu odzysku i zagospodarowania ciepła z procesów technologicznych oraz automatyki przemysłowej i budynkowej. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych HVAC

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • udział w procesie projektowania instalacji ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, odzysków ciepła z procesów technologicznych,
  • sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych,
  • wykonywanie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,
  • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi, koordynacja międzybranżowa,
  • wykonywanie inwentaryzacji obiektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska, specjalność ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja),
  • znajomość programu AutoCad,
  • znajomość pakietu InstalSystem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia odpowiadający kwalifikacjom;
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dużą samodzielność,
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • wyjazdy integracyjne;
  • kawa, herbata, woda, klimatyzowane pomieszczenia biurowe.