Etat Mechanik- szlifierz silników spalinowych i głowic, cylindrów i wałów korbowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Mechanik- szlifierz silników spalinowych i głowic, cylindrów i wałów korbowych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/2466
OBOWIĄZKI:

Szlif cylindrów i wałów korbowych, obróbka głowic i elementów głowic, szlif płaszczyzny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: spostrzegawczość
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: precyzja

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Doświadczenie w zawodzie. Mile widziene: umiejętność w zakresie toczenia i spawania

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu